אזור מלונות בהרצליה תמונה

בתי מלון בהרצליה

הרצליה פיתוח אשר שוכנת לחוף ימה של הרצליה – ביתם של רבים מעשירי ישראל, דיפלומטים ושגרירים זרים מציעה חוויית נופש מפנקת וייחודית. חופי הרצליה רחבים וזהובים המשתרעים לאורך קילומטרים. המלונות השוכנים לצידם הם היעד המושלם למי שיודע להעריך את הדברים הטובים ביותר שיש לחיים להציע.

מלון דן אכדיה 

כאשר אומרים בתי מלון בהרצליה מתכוונים פעמים רבות למלון דן אכדיה, ממלונות הדגל של הרשת ואחד מבתי המלון המובילים בישראל. המלון ממוקם בסמוך למרינה החדשה של הרצליה פיתוח ובמרחק הליכה ממוקדי העסקים והבילוי המרכזיים של האזור והשוהים בו נהנים גם מהמראות המלהיבים של רצועת החוף הארוכה וגם מנוף אל הטיילת של הרצליה. אין עוד בית מלון בהרצליה שמציע שילוב מרתק בין היוקרתי למסורתי, בין החדשני למפנק כפי שעושה מלון דן אכדיה.


טיילת מרהיבה ומרינה החדשנית

הטיילת המרהיבה של הרצליה פיתוח – מהיפות ביותר בישראל – נמתחת מהמרינה החדשנית בדרום ועד לבתי היוקרה בצפון, וכוללת שבעה חופי רחצה מטופחים, בתי קפה טרנדיים ומסעדות גורמה. התכנון העירוני המוקפד ניכר בכל פינה, עם רחובות ציוריים שמגיעים עד לים, נקודות תצפית פסטורליות ומתקני חוף מתקדמים. המלונות בהרצליה פיתוח, בהם מלון הפאר דן אכדיה, אינם מתפשרים בכל הנוגע לסגנון ואיכות חיים, ומציעים לאורחיהם אירוח מושלם תוך דאגה לכל פרט קטן.


הפארק הלאומי אפולוניה

בצדה הצפוני גובלת הרצליה פיתוח בפארק הלאומי אפולוניה, בו נמצאים שרידי העיר העתיקה, ששורשיה הפיניקיים מגיעים עד ימי התנ"ך. היישוב, שהפך למרכז עירוני בימי הרומים, החליף במהלך מאות השנים שליטים רבים, וכיום ניתן למצוא בו שרידי מבצר צלבני מפואר, חומות ובורות מים. בסמוך לפארק ניצב מסגד סידני עלי, שהוקם לפני יותר מ-500 שנה, ולפי המסורת נקרא על שם לוחם מוסלמי שנפל בקרב עם הצלבנים.

איזור הבילויים והיי טק

הרצליה פיתוח מוכרת גם כ"עמק הסיליקון של ישראל", עם מספר רב של חברות הייטק שהופכות אותה לאחד המרכזים הטכנולוגיים המתקדמים בעולם. קצב החיים המהיר ניכר גם בחיי הלילה, כשבמרחק הליכה מהמלונות בהרצליה פיתוח פועלים מועדונים אקסלוסיביים וברים תוססים, המארחים רבים מחברי האלפיון העליון בישראל.